Привітання з Днем матері!

Дата: 07.05.2021 16:14

Фото без описуТрадиційно у другу неділю травня ми відзначаємо найтепліший день – День Матері. У цей прекрасний день, кожен поспішає раніше повернутись додому, аби вклонитись їй низенько і сказати щире й тепле слово «дякую». За те, що дала життя і ще за прості, але такі важливі речі: ходити, тримати ложку, розмовляти, пізнавати світ. За те, що завжди поруч, навіть коли так далеко. За найсильніший оберіг – молитви, які відганяють лихе. За те, що давала не все, що хотілось, але все, що мала. За те, що не для себе, а для нас. І так усе життя… Материнське серце завжди болітиме, не дивлячись на те, скільки років дитині – 10, 20 чи 40. Адже доки є мама, то ми діти.

Цінуйте кожну мить! Бо завжди не вистачить одного дзвінка, однієї розмови, однієї зустрічі…

Бажаю усім вам, наші  дорогі  матері, турботливі  бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі  дочки, міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай приносять вони вам лише радість, хай Всевишній береже ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода!

Низько схиляю перед вами голову за вашу справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю, за виховання майбутнього покоління.

З повагою селищний голова                                                                          Михайло ДЗІСЬ