У Чорному Острові вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє.

Дата: 07.05.2021 15:32

Фото без описуДень пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу. День перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх воїнів у цій трагедії світового масштабу. Українські солдати мужньо та героїчно виборювали  для світу свободу від нацистських загарбників.

Зазвичай, 8 та 9 травня у Чорноострівській громаді проходить ряд традиційних  урочистостей, в яких беруть участь мешканці. Цьогоріч у зв’язку із запровадженим карантином з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції заходи відбулися в обмеженому форматі та з дотриманням карантинних вимог. Однак віддати данину поваги та покласти квіти до пам’ятників можуть усі охочі (із дотриманням соціального дистанціювання та маскового режиму). Адже пам’ять про Другу світову війну непідвладна ні часу, ні обставинам.