З Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 07.05.2021 12:24

Фото без описуШановні ветерани війни та трудового фронту, учасники визвольних рухів, учасники бойових дій, вдови та співвітчизники!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Низько схиляю голову перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь. Віддаю шану героям війни, які зуміли вижити у страшному пеклі ворожих навал та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини. Завойована вами Перемога сьогодні надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Наш святий обов’язок — шанувати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для наступних поколінь. На жаль, українська земля і досі жадана для деяких країн. Військові події на сході України, що досі тривають, показують нашу згуртованість, єдність, мужність українського народу. Ми продовжуємо боротьбу за мир та нашу землю.

У цей світлий день бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те , що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

З великою шаною та повагою

Чорноострівський селищний голова                              Михайло ДЗІСЬ