Вітання Чорноострівського селищного голови зі світлим святом Воскресіння Христового!

Дата: 30.04.2021 11:13

Фото без опису Шановні жителі Чорноострівської громади!

Прийміть щиросердечні вітання з найвеличнішим християнським святом – Воскресінням Христовим!

Духовне поріднення під час Пасхальних свят гуртує й додає мудрості, сили і наснаги аби ми відчули себе великою єдиною родиною і докладали спільних зусиль для розбудови нашої громади. У день Христового Воскресіння ми, як ніколи, сповнені святої віри в життя вічне, яке наш Господь Ісус вистраждав на хресті для всіх людей. Воскресіння Христове нагадує нам про істинну мету нашого земного шляху, наповнює життя змістом і вселяє впевненість у наші серця.

Тож у ці радісні дні Великодня дозвольте побажати Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині.

Нехай диво Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи, а  світлий Великдень наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

селищний голова

Михайло ДЗІСЬ