Озеленення території мальовничого містечка – Чорний Острів

Дата: 23.04.2021 16:38

Фото без описуНа сучасному етапі розвитку суспільства першорядного значення набуває проблема оздоровлення природного середовища та створення сприятливих умов для життя людини. Важливим компонентом системи озеленення є насадження дерев на житлових територіях, на територіях закладів освіти, в парках.

Завдяки сприятливим погоднім умовам, на цьому тижні виконавчим комітетом Чорноострівської селищної ради було розпочато низку заходів з озеленення території серця Чорноострівської об’єднаної територіальної громади, мальовничого містечка – Чорний Острів. Були висаджені: сосна, береза, липа, модрина, ялина, дуби, кущі бузку, туя, ялівець, а також кущі троянд та безліч різноманітних квітів.

Не слід забувати, що зелені насадження покращують мікроклімат території, створюють сприятливі умови для відпочинку на свіжому повітрі. Вони виконують не тільки свою біологічну і екологічну функцію, а і їх розмаїтість і барвистість завжди «тішить око» людини.

Екологи закликають не бути байдужими до природи і спільними зусиллями зробити нашу громаду чистою та зеленою з неймовірним різновидом дерев, кущів та рослин. Сподіваємося, що наші жителі відповідально віднесуться до збереження зеленого багатства нашої громади.

Подяка всім, хто прийняв участь!