Підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю!

Дата: 15.04.2021 16:21
Кількість переглядів: 2067

Фото без описуПроведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають.

Таким чином, у нашій громаді відбувається ціла низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану довкілля та озеленення населених пунктів. Здійснення заходів з прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, вулиць доріг, тротуарів, парків. Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.