Комунальна установа (заклад) Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради

Дата: 09.04.2021 13:58

Фото без описуТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради це установа, яка здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги  за місцем проживання.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради є бюджетною установою комунальної форми власності, рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації якої приймає Чорноострівська селищна рада.

Територіальний центр є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства та банку, печатку із своїм найменуванням, бланки.

Територіальний центр забезпечує безоплатне в обсягах, визначених державними стандартами, соціальне обслуговування громадян, які не мають рідних працездатного віку, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Територіальний центр надає платні соціальні послуги громадянам, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради надає такі соціальні послуги:

1.      Догляд вдома – допомога в самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, годування), пересуванні в побутових умовах, веденні домашнього господарства (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів, прання білизни, дрібний ремонт одягу), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, працівників комунальних служб, транспортних служб тощо); навчання навичкам самообслуговування; допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними; психологічна підтримка; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів.

2.      Консультування – допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги.

3.      Представництво інтересів – ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг; допомога в оформленні або відновленні документів; сприяння в реєстрації місця проживання або перебування; допомога у розшуку рідних та близьких, відновленні родинних та соціальних зв’язків; сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановленні зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами тощо.

4.      Соціально-економічні (у формі надання натуральної чи адресної допомоги) - надання натуральної допомоги (пошиття одягу, ремонт одягу, ремонт взуття, перукарські послуги, прання білизни та одягу, ремонтні роботи, обробіток присадибної ділянки, косіння трави біля будинку, рубання та розпилювання дров, косметичне, вологе, генеральне прибирання).

5.      Транспортні – перевезення осіб з числа мало мобільних груп населення з використанням спеціального транспортного засобу (мікроавтобуса), соціального таксі, з супроводжуючим або придбання (компенсація) вартості палива, одноразова транспортна послуга для осіб, які з об'єктивних (обґрунтованих) причин не можуть скористатись громадським транспортом, щоб дістатись до закладу, який надає соціальні, адміністративні послуги медичну допомогу, здійснює реабілітацію.

6.      Інші соціальні послуги.

Для отримання соціальних послуг, громадяни звертаються до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради, після чого формується пакет документів.

За  більш детальною інформацією звертайтесь до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради, смт. Чорний Острів, провулок Вовчогоранський, будинок 3, тел. (0382) 62-21-34, електронна адреса miloserdya31310@gmail.com

Директор – Бандирська Зінаїда Андріївна

Графік роботи: понеділок – четвер з 8.30 до 17.15