Атестація педагогічних працівників у 2021 році

Дата: 09.04.2021 10:10

Фото без опису7 квітня 2021 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради.

Атестація проведена у відповідності до  Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом № 930 від 06.10.2010 року із змінами, внесеними наказом МОН України № 1473 від 20.12.2011 року та № 1135 від 08.08.2013 року ).

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності

У 2021 році проведено атестацію 5 керівників та 3 заступників директорів  закладів освіти на відповідність займаній посаді.

Здійснено атестацію 19 педагогічних працівників закладів освіти Чорноострівської селищної ради, а саме:

• на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» атестовано 9 педагогічних працівників;
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 6 педагогічним працівникам;
  • на відповідність раніше присвоєному  педагогічному званню «старший вчитель»  атестовано 11 педагогічних працівників;
  • присвоєно педагогічне звання  «старший вчитель»  1 педагогічному працівнику;
  • порушено клопотання про нагородження  Грамотою Чорноострівської селищної ради 2 педагогічних працівників.