Міграційна служба інформує!

Дата: 09.04.2021 10:06

Фото без описуГрафік роботи Міграційної служби області не змінюється, адміністративні послуги громадянам будуть надаватись за умови дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

На період дії карантинних заходів отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки – вперше,  у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта «старого зразка» на ID-картку за бажанням або ж вклеїти фото до паспортної книжечки можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби області незалежно від реєстрації місця проживання. Однак, враховуючи суттєве загострення епідемічної небезпеки, без нагальної потреби звертатися до підрозділів Міграційної служби не варто. Усі необхідні консультації можна отримати дистанційно, не ризикуючи власним здоров'ям. Зокрема, звернутися до Управління можна електронною поштою, через офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook або у телефонному режимі.

У разі виникнення питань, які входять до компетенції Міграційної служби, громадяни можуть звертатись на телефонну «гарячу лінію» Управління: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10. Графік роботи: з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 та у п’ятницю з 9.00 до 16.45; обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Якщо паспортний документ  вже є виготовлений, або ж наприклад, особа оплатила послугу, проте не встигла нею скористатись, варто пам’ятати 3 речі, зокрема:

•  у період дії карантину документи, які не були отримані заявниками, знищенню не підлягають;

• якщо послуга ДМС уже попередньо оплачена - цією квитанцією можна скористатися після закінчення карантину;

• якщо паспортний документ вже готовий до видачі - його можна отримати після скасування карантинних обмежень.

Подбайте про власну безпеку, бережіть себе та своїх рідних і будьте здорові!