Вічна пам’ять нашому земляку

Дата: 06.04.2021 15:14

Фото без опису5 квітня 2021 року на 73 році життя відійшов у кращий світ наш земляк заслужений артист України Олександр Топоринський.

Олександр Іванович народився та своє дитинство і молодість провів у селі Мартинівка. Служив у театрі з 1975 року. Зарекомендував себе, як яскрава творча індивідуальність. Працював півтора роки художнім керівником театру, два театральних сезони вів театральні групи в театральній студії при театрі.

За час роботи в театрі ним було створено понад 150 сценічних образів, які схвально відзначили в пресі. Нагороджений багатьма почесними нагородами області, міністерства культури, Всесоюзним орденом «Знак пошани» (1986 р.), дипломом конкурсу «Прем’єри сезону» в м. Івано-Франківську за роль Мини Мазайла в однойменній виставі.

Крім акторських здобутків, у якості режисера здійснив 2 постановки вистави –«Фараони»за О. Коломійцем, та«Устим Кармелюк» авторська п’єса (за мотивами роману М. Старицького).

Ми вдячні Олександру Івановичу за неодноразову участь в жюрі відкритого конкурсу читців, театральних колективів, образотворчого та прикладного мистецтва ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм».

Жителі Чорноострівської громади висловлють щирі співчуття рідним та близьким!