Засідання постійних комісій

Дата: 05.03.2021 14:52

Фото без описуУ Чорноострівській селищній раді триває підготовка до пленарного засідання четвертої сесії. Основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій.

04 березня 2021 року депутати Чорноострівської селищної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд четвертої сесії Чорноострівської селищної ради.

Серед основних питань, що обговорили учасники засідань, значна увага була приділена питанням:

• Звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів Чорноострівської селищної ради за 2020 рік.
  • Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2020  рік.
  • Звіт про виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту у Чорноострівській селищній раді на 2018-2020р.
  • Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.
  • Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Рембуд» Чорноострівської селищної ради на 2021 рік.
  • Про  внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради»  на 2021 рік.
  • Про внесення  змін  на 2021 рік до «Програми соціально-економічного розвитку Чорноострівської селищної ради на  2019-2021 роки», затвердженою  32-ою сесією селищної ради  від 17.12.2018  № 1.
  •  Про внесення змін до програми  «Цільова Програма  захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Чорноострівської селищної ради на 2021-2025 роки», затвердженою 2-ою сесією селищної ради  від 22.12.2020  № 14
  • Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту у Чорноострівській селищній раді на 2021-2023 роки.
  • Про затвердження «Програми  забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Чорноострівської селищної ради на 2021-2024 роки»
  • Про внесення змін до рішення 2-ої сесії Чорноострівської селищної ради від 22.12.2020 р. № 28 «Про селищний бюджет Чорноострівської селищної  ради на  2021 рік»
  • Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні інвесторської кошторисної документації (на стадії розроблення проєктної документації) на 2021 рік
  •  Про згоду на передачу комунального майна в оренду.
  • Про безоплатне прийняття у комунальну власність Чорноострівської  територіальної громади в особі Чорноострівської селищної ради майна із спільної власності територіальних громад Хмельницького району, визначення балансоутримувача та відповідального за державну реєстрацію майна.
  • Про безоплатне прийняття у комунальну власність Чорноострівської  територіальної громади в особі Чорноострівської селищної ради майна із спільної власності територіальних громад Хмельницького району.
  • Про надання дозволу на списання основних засобів.
  • Про затвердження  на посаду  заступника з питань діяльності виконавчих органів  ради .
  • Про внесення змін до рішення № 9 від 27.11.2020 1-ої  сесії Чорноострівської селищної ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Чорноострівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради»
  • Про здійснення повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичної особи .
  • Про  внесення змін до рішення № 24 від 27.11.2020 року  1-ої  сесії Чорноострівської селищної ради « Про утворення виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради, визначення його чисельності»
  • Про присвоєння індексів реєстрам для реєстрації нотаріальних дій старостами старостинських округів Чорноострівської селищної ради.
  • Про затвердження назви вулиці на території  Чорноострівської селищної ради.
  • Про затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.
  • Про надання дозволу Чорноострівській селищній раді на розробку проєктів відведення земельних ділянок для створення громадських пасовищ.

Низку важливих профільних питань було обговорено на засіданнях постійних комісій Чорноострівської селищної ради. Це питання, які стосуються земельних відносин. У ході своєї роботи депутати також розглянули й інші питання та прийняли відповідні рішення.