Увага! Змінено адресу прийому громадян відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради.

Дата: 03.03.2021 16:31

Фото без описуЧорноострівська селищна рада повідомляє, що з 04 березня 2021 року прийом громадян буде проводитися за адресою: смт. Чорний Острів, провулок Вовчогоранський 3. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради.

Режим роботи відділу соціального захисту населення не змінився. Прийом та обслуговування відвідувачів буде проводитися з понеділка по п’ятницю з 8 години 30 хвилин до 17 години 15 хвилин. Обідня перерва з 13 години 00 хвилин до 13 години 30 хвилин.

Просимо дотримуватися обмежень, які діють під час карантину. Обслуговування проводиться тільки за умови використання  засобів індивідуального захисту.