Справжній лицар України

Дата: 22.02.2021 10:38

Днями в Чорному Острові з візитом пам’яті були військовослужбовці гірсько-штурмової бригади міста Мукачеве. Прапорщик Маремуха Ігор Володимирович та військовослужбовці військової частини А1556 поклали квіти на могилу свого побратима Олександра Попова та відвідали його родину.

Наш земляк Олександр Попов – стрілець 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України народився 17 травня 1976 року в селі Засадьки Хмельницького району Хмельницької області. Закінчив загальноосвітню школу. Навчався у духовній семінарії в Польщі, але на останньому курсі полишив навчання.

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

30 липня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив стрільцем 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України в місті Мукачеве Закарпатської області. З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

15 вересня 2014 року Олександр загинув під час мінометного обстрілу в районі села Сизе Станично-Луганського району Луганської області.

20 вересня 2014 року похований у Чорному Острові.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (23.05.2015 посмертно).

Пам’ятаємо. Не забуваємо. Слава Україні! Героям Слава!