Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

Дата: 15.02.2021 13:55

Фото без опису15 лютого 2019 року  в Україні встановлений День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня виповнюється 32-га річниця виведення військ із Республіки Афганістан.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чілі, Іспанії, Кубі, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії та інших країнах світу.

З 1979 до 1989 року близько 150 тисяч українців пройшли через горнило Афганської війни. В нашій громаді є 51 воїн-афганець та воїнів-інтернаціоналістів, які вижили у ті жахливі роки та повернулися до мирного життя.

Але багатьом не судилося ступити на рідну землю. Не повернулись до рідних домівок  два жителі нашої громади це Олександр Кукуруза та Олександр Батурко. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та  готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг! Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану!

Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя і довгих років життя!

Селищний голова                                                               Михайло ДЗІСЬ