Ліквідація наслідків снігопаду

Дата: 08.02.2021 16:56

Фото без описуВпродовж доби випадав сніг з різною інтенсивністю. Для надання допомоги у розгорненні снігових заметів та розчистки вуличних доріг населених пунктів Чорноострівської громади було залучено спеціалізовану техніку КП «Рембуд» Чорноострівської селищної ради. Починаючи з вечора 07.02. 2021р. здійснювалося прогортання вулиць населених пунктів Чорноострівської громади, але оскільки сніг досі не припинився, роботи з ліквідації наслідків снігопаду проводитимуться і впродовж усього сьогоднішнього дня.