Ніхто не забутий ніщо не забуте

Дата: 01.02.2021 12:23

Фото без описуВійна триває, доки не похований останній солдат. Вісімдесят років рідні та близькі чекали з фронтів Другої світової війни солдата Зозулю Віктора Єфремовича, скільки сліз пролила матір отримавши коротке сповіщення «Пропав безвісти  в 1941 році під селом Соколівка Ново-Волинського району». Солдат Зозуля Віктор Єфремович, народився в 1921 році, служив у регулярних військах і звідти в перші дні війни пішов на фронт Другої світової війни. Сапер 89-окремого інженерного батальйону 22-го механізованого корпусу уродженець с. Осташки Чорноострівського району Кам’янець-Подільської області загинув на  місті боїв південно-західного фронту у серпні-вересні 1941 року під Києвом.

Ми дякуємо членам пошукової громадської організації «Військова археологія» та громадської організації «Історико-пошукового об’єднання  «Невідомий солдат» за повернення на рідну землю нашого односельчанина рештки якого вони віднайшли 9 січня 2021 року.

Жителі с. Осташки та Чорноострівської громади під час богослужіння в церкві Св. Миколая Чудотворця та церемонії перепоховання на місцевому кладовищі вшанували пам’ять свого односельчанина. Голова пошукової громадської організації «Військова археологія» Андрій Ігорович Пулін розказав присутнім про пошукову операцію. Зі словами дяки за подарований мир звернувся  Чорноострівський селищний голова Михайло Семенович Дзісь, племінниці Любов Григорівна Горностай та Олена Миколаївна, учень 9 класу Осташковецької ЗОШ Назарій Гура та народний аматорський фольклорний ансамбль «Мальви». Почесна варта, салютна група та оркестр військової частини м. Хмельницького віддав останню шану солату Другої світової війни. Лягли  квіти на могилу нашого земляка воїна Зозулі Віктора Єфремовича.