Започатковуємо традицію прикрашання великоднього дерева

Дата: 27.01.2021 15:04

Один з найстаровиннiших елементiв свята Великодня ­­­– писанка – символ Христового Воскресiння. Перша з'явилася раніше, аніж християнство прийшло в Україну. При розмальовуванні святкових яєць можна проявити свої творчі здібності, тому  це свято особливо полюбляють дітлахи. Коли яскравих гарненьких яєчок назбирається багато, то можна прикрашати ними все довкола. Зробити композицію та поставити вдома на видному місці, або прикрасити ціле дерево.

Найвідоміше великоднє дерево знаходиться  у сім’ї Крісти та Фолькера Крафт із Заальфельд (Німеччина). Все почалось в 1965 році з лише 18 великодніх яєць. Разом з родиною, підтримуючи традицію прикрашання писанками великоднього дерева до свята, прикрасили своє  деревце аж 10000 писанок, яке стало чудовою туристичною принадою для людей з усього світу. То давайте ростити наше деревце разом.

Цьогоріч ми вперше започатковуємо традицію прикрашання великоднього дерева.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь. Кожна писанка, створена вами, стане оберегом для нашого селища. Дев’ять авторів найкращих писанок отримають цікаві призи.

До участі запрошуються усі бажаючі!

Місце проведення — Площа Магдебурзького права смт. Чорний Острів

Тривалість конкурсу —  з 01 лютого 2021 року – 01 квітня 2021 року.

Роботи приймаються у трьох номінаціях:

традиційна, сучасна та колективні писанки. Тема традиційної писанки — дерево життя. А от що стосується сучасної писанки, то тут на допомогу авторам приходять сучасні матеріали та фантазія.

Умови участі у конкурсі:

1. Учасниками конкурсу можуть бути представлені як колективні, так і індивідуальні роботи;
  2. Експонати передаються оргкомітету у користування, та не повертаються;
  3. Ви можете власноруч прикрасити Великоднє дерево власною писанкою 02.04.2021р.  на Площі Магдебурзького права за адресою вул. Незалежності 13;
  4.  Роботи мають бути виконані на порожніх яйцях(з метою довгострокового їх збереження) або на пінопластових;
  5. Роботи обов’язково повинні бути підписаними, та мати можливість для підвішування. Визначення переможців  відбудеться 11.05.2021 р.

ОФОРМЛЕННЯ РОБІТ

Розмір роботи не менше 5 см. Обов'язковою є наявність стрічки для підвішування довжиною 15 см. До стрічки кріпиться бейджик (папірець будь-якого кольору) на якому обов’язково мають бути вказані ПІБ, вік автора роботи, місто проживання, мобільний телефон (автора чи батьків).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Конкурсні роботи не повертаються! За неправильне оформлення робіт оргкомітет не несе відповідальності (якщо робота не буде підписана – учасник не зможе взяти участь у конкурсах та отримати винагороду). Переможці будуть нагороджені  подарунками та дипломами!