Пам’ять про нього житиме у віках

Дата: 27.01.2021 14:12
Кількість переглядів: 2093

Війна триває, доки не похований останній солдат. Наш односельчанин житель села Осташки солдат Зозуля Віктор Єфремович, який народився в 1921 році та двадцятилітнім пропав безвісти  нарешті  віднайде  вічний спокій на рідній землі. Пошуковцями  ГО «ІПО Невідомий солдат» та ГО «Військова археологія»  знайдено останки солдата червоноармійця. У футлярі особового розпізнавального знаку була записка з прізвищем Зозуля Віктор Єфремович, 1921р.н., уродженець с. Осташки Кам’янець-Подільської області. Зараз це с. Осташки Хмельницького району Хмельницької Області. Чорноострівська селищна рада та ГО «ІПО Невідомий солдат» та ГО «Військова археологія»  проводитимуть 30 січня 2021 року о 12.00 церемонію перепоховання в церкві Св. Миколая Чудотворця та на цвинтарі с. Осташки.