Допомога тим, хто на передовій

Дата: 20.01.2021 11:44

Боротьба з коронавірусом щодня набирає нових обертів. У зоні ризику залишаються медичні працівники, які працюють безпосередньо у «ковідних» відділеннях та мобільні медичні бригади центрів ПМСД, які виїжджають на обстеження хворих та здійснюють забір проб ПЛР та ІФА. Тому важливим та логічним кроком для кожного  медика є медичне страхування, яке у разі хвороби, зможе покрити лікування протягом цілого року.

Дев’ятнадцятого січня до комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради» завітав представник від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Олександр Попіль. Страхові поліси отримали сімейний лікар Ковальчук О.В., медична сестра Мартинюк В. М., та водій Шеремета В. І.

Зі слів голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк, яка є ініціатором страхування медичних працівників, що працюють із хворими на COVID-19: «Підтримка тих, хто стоїть на передовій у боротьбі з  COVID-19, є вкрай важливою та має бути в пріоритеті»