ЗІ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА!

Дата: 19.01.2021 10:36

Фото без описуХристос хрещається!

Сьогодні, 19 січня, весь християнський світ відзначає свято Водохреща (Богоявлення або Йордан) - третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу, яке урочисто святкують православні та греко-католики.

Цього дня ми християни традиційно вітаємо один одного та бажаємо здоров'я від цілющої йорданської святої води. Цього дня у Чорноострівській громаді священики всіх конфесій проводять спільне водосвяття. Цього дня освячується вода і вважається, що вся вода стає цілющою, святою, благодатною.

Тому хочу від себе особисто, працівників селищної ради та депутатського корпусу  привітати кожного жителя нашої громади, всім побажати міцного здоров'я. Нехай цілюща йорданська вода змиє зневіру і різні недуги, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ. Нехай зцілить наші тіла і наші душі, змиє всю нечисть і зло, які заважають вільному розвитку нашого народу.

У такі дні вся громада відчуває себе великою єдиною родиною.

Зі святом!

З повагою селишний голова                                                   Михайло ДЗІСЬ