Вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2021 11:29

Фото без описуШановні жителі Чорноострівської громади

Небо і земля торжествують – Христос Рождається.
Від імені селищної ради та себе особисто тепло і сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – Різдвом Христовим!
Те внутрішнє світло, яке завжди було в нашому народові, освітило його справжнє обличчя – молоде, прекрасне, чесне.
Які б складнощі, розчарування і випробування не готував для України наш складний час, минулий рік назавжди залишиться в історії як рік боротьби з пандемією корона вірусу та рік нового етапу розвитку місцевого самоврядування. Ми з вами багато зробили для громади, а ще більше зробимо спільними зусиллями.
Подібно до світлого свята Різдва, нова Україна несе світу мир і світлу надію.
Нехай же цей мир і ця надія назавжди поселяться під дахом Ваших домівок,  Різдво буде радісним. Хай кожна родина збереться разом, за одним столом біля ялинки і в благополуччі, в мирі славить Добру Новину.
Христос Рождається! Славіте Його!

Селищний голова                                                                      Михайло ДЗІСЬ