«Платформа ідей»

Дата: 05.01.2021 14:43

Фото без описуМіні-проекти розроблені учнями загальноосвітніх навчальних закладів та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей»

Чорноострівська селищна рада ставить за мету  надати молоді можливість реалізувати власні ініціативи в різних сферах соціально-економічного життя громади за рахунок коштів місцевого бюджету. Програма враховує пріоритетні напрями розвитку громади, передбачає впровадження практичних інструментів проектно-орієнтованого управління місцевим розвитком. Ця Програма спрямована на залучення  молоді до вирішення соціально-економічних, освітніх, культурних, фізкультурно-оздоровчих, екологічних напрямків роботи селищної ради. Мета програми:

• підвищення активності  молоді Чорноострівської селищної ради;
  • розвиток молодіжних ініціатив та залучення школярів та молоді до вирішення питань соціально-економічного розвитку громади;
  • налагодження ефективного діалогу з владою та учнівським самоврядуванням та молоддю населених пунктів;
  • надання молоді можливості реалізувати свої ініціативи в галузі спорту, дозвілля, екології, культури, соціального захисту та інших сферах, пов'язаних з покращенням соціально - економічного становища в громаді;
  • виховання у школярів та молоді патріотичного ставлення до своєї громади та розвиток  особистих лідерських якостей учнівського активу шкіл та молоді населених пунктів.

Міні-проекти 2020 року розроблені учнями загальноосвітніх навчальних закладів та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей».

1.Проект для покращення рухомої активності «Велотренажер» учениці 9 класу Осташковецької загальноосвітньої школи 1-II ступенів Софії Загурської.

2.Любительське об’єднання «Майстерня полімерної глини» Богдана Тернопольська Захаровецький Будинок культури.

3.«Мудра фреза» міні-проект учня 10 класу Чорноострівського НВК Віктора Белінського.

4. Кімната-музей «Нескорені» міні-проект Богдани Банас Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради.

5. «Алея слави» облаштування алеї, присвяченої відомим вихідцям села. Міні проект Віти Петрів  Грузевицький СБК.

6. Проект благоустрою території «Шкільна клумба» учениці 9 класу Осташковецької загальноосвітньої школи 1-II ступенів Дарини Демидюк.

7. Формація «Юні кондитери» міні-проект Валерії Крижанівської Бережанський СК,

8. Озеленення та благоустрій пришкільної території Чорноострівського НВК. Міні-проект учня 9 класу Чорноострівського НВК Станіслава Малєтіна.

9. «Рекреаційний простір у шкільному коридорі або облаштування friendly-зони». Міні-проект Анастасії Мацюри учениці Бережанської загальноосвітньої школи 1-II ступенів.

Рішенням експертної комісії переможцями стали проекти:

2.«Мудра фреза» міні-проект учня 10 класу Чорноострівського НВК Віктора Белінського.

3. Кімната-музей «Нескорені» міні-проект Богдани Банас Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради.

4. «Алея слави» облаштування алеї, присвяченої відомим вихідцям села. Міні проект Віти Петрів  Грузевицький СБК.