Висока відзнака обласного огляду-конкурсу народної творчості «ГРОМАДА ФЕСТ» Чорноострівській ОТГ

Дата: 29.12.2020 15:11

Фото без описуМи, українці, пишаємось народним генієм, створеною ним упродовж сторіч велетенською пісенною, фольклорною, малярською скарбницею. З тими здобутками незалежна Україна вступає в коло світових культур, являючи вселюдському загалу неповторність свого голосу, незламність свого духу, своє глибоко національне світобачення. Тому заклади культури Чорноострівської селищної ради дбають про цей неоціненний скарб, який прийшов до нас від прадідів. В громаді працюють 17 клубних закладів 7 бібліотек, 5 бібліотечних пунктів, Чорноострівська ДМШ та 5 її філій, літературно-краєзнавчий музей ім.. Леоніда Глібова, 5 народних та 1 зразковий аматорські колективи та велика кількість гуртків та любительських об’єднань. Тому дуже приємно отримати високу оцінку нашої роботи  та нагороду за 1 місце в обласному огляді-конкурсі народної творчості «ГРОМАДА ФЕСТ» Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва. Ми вітаємо працівників клубних та бібліотечних закладів Чорноострівської ОТГ – тих, хто своєю невтомною працею, трудовими звершеннями й вагомими здобутками забезпечує національній культурі гідне місце в світовому культурному просторі.