80-літній ювілей Грузевицької ВЧ А3013

Дата: 18.12.2020 10:18

Фото без описуВійськова частина А 3013, що розташована в Грузевиці Чорноострівської ОТГ святкувала своє 80-ліття. За ці роки вона стала однією з найкращих військових частин України. Неоціненний досвід, передові технології стали запорукою успішної діяльності частини.  І сьогодні на неоголошеній війні з російськими окупантами в Луганській та Донецькій областях військовослужбовці дають гідну відсіч агресорові. Нажаль частина зазнала в цій війні втрат.  Є в частині куточок пам’яті підполковнику  Ярославу Костишину, який загинув у цій війні.

В ювілейний день вітала військовослужбовців і Чорноострівська селищна рада. Секретар селищної ради Олена Василівна Мороз та керуюча справами Наталія Петрівна Гудима вручили кращим військовослужбовцям грамоти селищного голови Михайла Семеновича Дзіся. Аматори Грузевицького СБК подарували мистецькі дарунки.