З днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2020 10:02

Фото без описуДорогі захисники! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Українське військо спирається на багатовікову історію та славні традиції.

Щодня тисячі бійців Збройних Сил України  захищають країну на передовій ООС, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.

У день Збройних Сил України військовослужбовці традиційно приймають вітання від  друзів, рідних і близьких, а також від побратимів, командирів. З цією датою пов'язані важливі соціальні та волонтерські ініціативи. Нам дуже приємно в цей день вітати військовослужбовців ВЧ 3013, які знаходяться на території нашої громади та в цьому році відзначають свій 80 літній ювілей.

У День Збройних Сил України бажаю гордо стояти на сторожі спокою батьківщини, легко відбивати всі напади з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі.

Бажаю козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили.

Селищний голова                                                                                     Михайло ДЗІСЬ