Вітання з перемогою на місцевих виборах!

Дата: 27.11.2020 13:24

Фото без описуШановний Михайле Семеновичу!

Колектив Чорноострівської селищної ради щиро вітає Вас з перемогою на місцевих виборах. Вже вдруге мешканці нашої громади шляхом вільного волевиявлення довірили Вам майбутнє своєї громади.

Переконані, що Ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів громади.

Ми впевнені, що нашими спільними зусиллями досягнемо позитивних змін в соціально-економічному розвитку Чорноострівської об’єднаної  громади, адже головне завдання, яке стоїть перед нами – дбати про добробут наших жителів!

Нехай ніколи не вичерпується Ваша цілеспрямованість, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу усім, хто її потребує.

Бажаємо Вам здоров’я та натхнення, надійних партнерів та конструктивних критиків, для подальшої плідної праці та виконання усіх взятих на себе зобов’язань!

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує успіх, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і перемоги! Щастя Вам, радості, добра, благополуччя та мирного неба над головою!