Артефакти історії оживають в фондах літературно-краєзнавчого музею імені Леоніда Глібова

Дата: 13.11.2020 15:44

Фото без описуСьогодні в Чорному Острові відбулась непересічна подія. Небайдужі до історії Чорного Острова люди, а саме ветерани та працівники поліції області передали в фонди  літературно-краєзнавчого музею імені Леоніда Глібова та музею «Нескорені» Центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради  історичні артефакти доісторичної доби, першої та другої світової та Афганської війни, музейної експозиції міліції та  поліції  Хмельницького району та антитерористичної операції. Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь отримав від дарувальників сертифікат на експонати, які поповнять вже існуючі та створять нові експозиції музеїв. А також директору Чорноострівського літературно-краєзнавчого музею ім. Л. Глібова була вручена медаль "За збереження історичної спадщини Чорного Острова".