Інформація про організацію допомоги родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 13.11.2020 10:40

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу,  а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто добра»:

Місцезнаходження: м.Чернівці, вул.Річна,10

Контакти: 0800503231 безкоштовний з усіх номерів по Україні

+38(099)2000 офіс БФ «Я майбутнє України»

0502436971 керівник Марта Левченко

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com

Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

У приміщення Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

Для зарахування до кризового центру необхідні:

• попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;
  • флюорографія;
  • аналіз на Torch-інфекції.