Програма підтримки міні-проектів, розроблених учнями закладів загальної середньої освіти та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей»

Дата: 03.11.2020 15:12

Фото без описуСьогодні відбулось засідання експертної ради по Програмі підтримки міні-проектів, розроблених учнями закладів загальної середньої освіти та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей». Ця Програма спрямована на залучення  молоді до вирішення соціально-економічних, освітніх, культурних, фізкультурно-оздоровчих, екологічних напрямків роботи селищної ради.

Чорноострівська селищна рада ставить за мету  надати молоді можливість реалізувати власні ініціативи в різних сферах соціально-економічного життя громади за рахунок коштів місцевого бюджету. Програма враховує пріоритетні напрями розвитку громади, передбачає впровадження практичних інструментів проектно-орієнтованого управління місцевим розвитком.

МЕТОЮ ПРОГРАМИ Є

• підвищення активності  молоді Чорноострівської селищної ради;
  • розвиток молодіжних ініціатив та залучення школярів та молоді до вирішення питань соціально-економічного розвитку громади;
  • налагодження ефективного діалогу з владою та учнівським самоврядуванням та молоддю населених пунктів;
  • надання молоді можливості реалізувати свої ініціативи в галузі спорту, дозвілля, екології, культури, соціального захисту та інших сферах, пов'язаних з покращенням соціально - економічного становища в громаді;
  • виховання у школярів та молоді патріотичного ставлення до своєї громади та розвиток  особистих лідерських якостей учнівського активу шкіл та молоді населених пунктів.

Міні проекти 2020 року

розроблені учнями загальноосвітніх навчальних закладів та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей».

1.Проект для покращення рухомої активності «Велотренажер» учениці 9 класу Осташковецької загальноосвітньої школи 1-II ступенів Софії Загурської.

2.Любительське об’єднання «Майстерня полімерної глини» Богдана Тернопольська Захаровецький Будинок культури.

3.«Мудра фреза» міні-проект учня 10 класу Чорноострівського НВК Віктора Белінського.

4. Кімната – музей «Нескорені» міні-проект Богдани Банас Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради.

5. «Алея слави» облаштування алеї, присвяченої відомим вихідцям села. Міні проект Віти Петрів  Грузевицький СБК.

6. Проект благоустрою території «Шкільна клумба» учениці 9 класу Осташковецької загальноосвітньої школи 1-II ступенів Дарини Демидюк.

7. Формація «Юні кондитери» міні-проект Валерії Крижанівської Бережанський СК,

8. Озеленення та благоустрій пришкільної території Чорноострівського НВК. Міні – проект учня 9 класу Чорноострівського НВК Станіслава Малєтіна.

9. «Рекреаційний простір у шкільному коридорі або облаштування friendly-зони». Міні – проект Анастасії Мацюри учениці Бережанської загальноосвітньої школи 1-II ступенів.