З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 13.10.2020 21:55

Шановні земляки, відважні сини українського народу!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України, яке було встановлено Указом Президента України 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

14 жовтня ми також відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов 'язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому, у часи незалежності, свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами

Перед нами стоїть завдання – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

Висловлюю всім захисникам України глибоку вдячність за мужність, звитягу та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь.

Від щирого серця вітаю ветеранів, військовослужбовців і всіх тих, хто кожного дня охороняє наш спокій і нашу рідну Україну.

Бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, добра, щасливих і довгих літ.

Нехай завжди буде мирним небо над Україною!

З повагою селищний голова                                                               Михайло ДЗІСЬ