З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Дата: 02.10.2020 10:25

В 2020 році в Україні День працівників освіти припадає на 4 жовтня.

Саме професія вихователя, вчителя, викладача в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань та умінь. Досягаючи життєвих чи професійних перемог, ми завжди завдячуємо тим, хто нас навчав.

Теперішні реалії в умовах карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV не дають можливості проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних) заходів на рівні громади.

Шановні освітяни, нехай Ваша любов до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги. Нехай Ваше серце зустрічає кожен день із доброю надією, а душа з кожною миттю пізнає смак щастя.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук і самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, добро і щедрість душі.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній справі й невичерпної творчої енергії, людської шани і поваги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі і тепло вашого серця, любов до улюбленої професії.

Упевнений, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України. Витримки Вам, міцного здоров’я та сил. Зі святом!

Селищний голова                                                                                  Михайло ДЗІСЬ