Вітаємо з високою відзнакою держави

Дата: 16.09.2020 12:43

Фото без описуЗа клопотання Чорноострівського селищного голови Михайла Семеновича Дзіся та подання народного депутата України Сергія Петровича  Лабазюка працівники селищної ради Басараб Євген Олександрович – головний лікар КНП «Чорноострівська лікарня Чорноострівської селищної ради», Мікова Галина Іванівна – фельдшер Грузевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради» , Садовець Сергій Володимирович завідуючий фельдшерським пунктом с. Рідкодуби КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради» , головний спеціаліст з питань культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради   Анатолій  Васильович Бєлєванцев були нагороджені грамотою Верховної Ради України за вірність народу України та з нагоди 29річниці незалежності України.

Вітаємо з високою відзнакою держави.