«Планета зірок Чорноострівської громади»

Дата: 08.11.2017 16:52

Фото без опису

Церемонія відзначення обдарованих дітей та кращих педагогічних працівників навчальних закладів, яким призначені персональні стипендії та премії Чорноострівської селищної ради

«Планета зірок Чорноострівської громади»

У кожного, хто зібрався в сьогоднішній залі Чорноострівського НВК, і в дорослих, і в дітей є мрія, яку вони несуть по життю, вдосконалюють, отримують позитивні результати та заслужене визнання.

Діти — це ніжний світанок людства. Вони народжуються з чистою, як ранкова роса, і світлою, як промінець сонечка, душею, і роблять перші кроки, дивляться у світ широко розкритими очима, пізнають його і все бачать вперше. Їм усе цікаво, усе захоплює, хвилює, вони переконані, що все те, що їх оточує, завжди таким було, що так і повинно бути.

В творчості дитина розвивається, пізнає світ, його закони, фантазує і все приймає так, як вона це відчуває. Її приваблює не дійсний світ, не той, що вона бачить, а той, яким він їй здається.

Саме для цієї мети були запроваджені персональні стипендії Чорноострівської селищної ради в галузі освіти для обдарованих дітей. В цьому році їх було 11.

Уже давно відомо, що хороший вчитель передає свої знання іншим, кращий – учить, а найкращий спонукає до творчості. Тому з молодими обдаруваннями треба працювати так, щоб допомогти їм розкрити свої творчі здібності і таланти.

Тому відбулась і церемонія вручення сертифікатів на премії викладачам, які присвятили себе досягненням учнів. Церемонію нагородження провів Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь.

Своїми досягненнями перед глядачами поділились номінанти на премії та стипендії.

«Планета зірок Чорноострівської громади» буятиме завжди.