«Безкраї обрії мистецтва»

Дата: 19.03.2018 16:43

Фото без описуСправжнє свято музики, мистецтва й краси вирувало 15 березня у затишних стінах Грузевицького будинку культури. «Безкраї обрії мистецтва» - під такою назвою пройшов звітний концерт обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, під час якого учні навчальних закладів Чорноострівської селищної ради продемонстрували високий виконавський рівень, творчість, професіоналізм, драйв та шалені емоції. Концертні номери були представлені в різних жанрах, також у фойє будинку культури була представлена виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Журі Хмельницького ОЦНТТУМ у складі Жолобок Н.В., Барабаш В.П., Митко О.М., Стельмах І.А. засвідчило високий рівень організації конкурсу та майстерності учасників, які в черговий раз довели, що Чорноострівська громада – невичерпна скарбниця талантів.