З Днем місцевого самоврядування

Дата: 11.12.2017 16:15

Фото без описуУ День місцевого самоврядування в приміщенні Чорноострівської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості та  концерт. Святкові вітання від Чорноострівського селищного голови Михайла Дзіся, депутата Хмельницької районної ради Олени Мороз, директора територіального центру соціального обслуговування населення Зінаїди Бандирської та  побажання  здоров’я, добра, родинного щастя і злагоди,  успіхів у всіх починаннях  на благо нашої неньки - України, рідного Чорного Острова та громади лунали в адресу депутатів, працівників виконавчого комітету селищної ради та старост ОТГ.

Мистецькі вітання прозвучали від депутата Чорноострівської селищної ради Сергія Садовця, завідуючої Лапковецьким сільським клубом Ніни Бойчук, вокального гурту «Чорноострівчанка», учнів та викладачів Чорноострівської ДМШ.