День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 27.10.2017 16:11

Фото без описуЦими днями Україна відзначає вікопомну дату –  День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Під час кровопролитних битв, які точились на території України, гартувалася жага народу до волі та незалежності. Ні людські тортури, ні спалені села і міста, ні численні жертви геноциду не змогли зламати дух українців.

І до сьогодні цей день є найсвятішим в кожній родині, бо немає такої сім’ї, яка б не втратила хоча б одного на полях цієї війни.

Сьогодні чорноострівчани вшанували пам'ять тих, хто визволяв нашу землю від мракобісся фашизму.

До пам’ятника визволителям лягли квіти від голови Чорноострівської селищної ради Михайла Дзіся, працівників виконавчого комітету селищної ради, вчителів та учнів НВК, аграрного ліцею, працівників музею ім. Л. Глібова, територіального центру та районної бібліотеки.

Україна є і буде країною миру і волі!