Нарада працівників закладів культури та бібліотек Чорноострівської селищної ради

Дата: 10.09.2020 14:30

Відбулась нарада  працівників закладів культури та бібліотек Чорноострівської селищної ради з актуальних питань життєдіяльності закладів в умовах карантину. Визначили пріоритетні завдання роботи закладів на осінній період та алгоритм роботи по підготовці та написанню міні – проектів розроблених учнями загальноосвітніх навчальних закладів та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей» та конкурсу культурно-мистецьких проектів на краще село серед клубних та бібліотечних закладів «Моє село-моя маленька батьківщина».