З Днем знань!

Дата: 01.09.2020 17:35

Фото без описуДорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

У цей урочистий вересневий день  від щирого серця вітаю вас зі святом-Днем знань!

Ось і настав  довгоочікуваний час зустрічі учнів та вчителів, сповнений неймовірними емоціями та радістю. Час, коли книга шкільного життя знову відкриває свої сторінки рідним  учням. Ще не один рік більшість із вас перегортатиме її. Для першокласників цей день  буде початком захоплюючої подорожі у цікавий світ знань і відкриттів, коли все буде вперше. Перший навчальний рік, перша вчителька, перший дзвінок… А для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останньою сторінкою захоплюючої шкільної подорожі, адже через рік вони розпочнуть писати зовсім іншу книгу - книгу дорослого життя! Дорогі діти, ваша доля – у ваших руках. Бажаю вам гарного настрою, бажання пізнавати та вчитися. Нехай не згасає інтерес до навчання і пізнання нового. Добра вам, успіхів, позитивних результатів і досягнення великих висот! А вам, шановні вчителі та батьки, терпіння! Ви -  знання, опора, підтримка,любов для своїх  учнів та дітей. Будьте авторитетом  та  допомагайте їм з радістю мандрувати сторінками  книги шкільного життя. Прекрасного вам настрою і лише позитивних емоцій!

На виконання «Комплексної програми піклування» Чорноострівська селищна рада щорічно підтримує  дітей пільгових категорій. Цьогоріч  першокласники отримали шкільні портфелики, наповнені усім необхідним для навчання, а старшокласники  пакети з канцелярським приладдям. В кожному закладі загально середньої освіти облаштовані класні кімнати. Особливо яскравими, світлими  вони є для здобувачів освіти « Нової української школи», а саме для першокласників. Виконавчим комітетом Чорноострівської селищної ради закуплені нові, яскраві шкільні меблі, комп’ютерне обладнання та дидактичні матеріали.

Давайте разом крокувати до поставлених цілей в мирі, злагоді та здоров’ї!

З повагою і побажаннями всього найкращого

селищний голова Михайло ДЗІСЬ