Випускний!

Дата: 03.08.2020 15:12

Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки та перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Так 03 серпня у гостинній залі Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ст. наповненій урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. Саме сьогодні впевнені у собі, розумні й креативні учні отримали свідоцтва про освіту. Випускників привітав селищний голова Михайло Дзісь, який побажав випускникам життєвих гараздів, щирих людей, віри й наснаги, у серці любові, впевненості в усіх починаннях і рясних Божих благословень!

З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні подякували своїм батькам і вчителям за всі свої 11 років шкільної ери. Маємо надію, що вони не забудуть їх ніколи, а всі мрії та сподівання випускників здійсняться.

Тож, хай Вам щастить, у добру путь!