Зустріч з працівниками Хмельницького управління ГУ ДПС у Хмельницькій області щодо роз’яснювальної роботи та приймання декларацій

Дата: 03.08.2020 10:12

Фото без опису06.08.2020 р. о 10.00 год. в приміщенні Чорноострівської селищної ради, з метою налагодження партнерських відносин з платниками податків і створення сприятливих умов для платників податків при організації роботи органів державної податкової служби, відбудеться зустріч з працівниками Хмельницького управління ГУ ДПС у Хмельницькій області щодо роз’яснювальної роботи та приймання декларацій, декларування доходів громадянами, отриманих у 2019 році (отримання спадщини чи дарування, продаж рухомого чи нерухомого майна, списання кредиторської заборгованості, іноземні доходи та інвестиційний дохід тощо).

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради