На сторожі здоров’я людини

Дата: 22.06.2020 13:41

«Вся надія на вас, лікарю!..» ці слова нам дуже знайомі, бо так  часто життя людини залежить цілком від лікарського втручання, рук  і дій. І у словах цих немає жодного перебільшення. З надією і вірою йдуть до лікарів, а ті роблять усе можливе і не можливе, щоб вилікувати, зменшити  страждання хворого. Ну, хіба це не шляхетно – допомагати!

Медики – це люди, які часто «домальовують» людині  на долоні лінію життя..

В переддень святкування Дня медичного працівника в дворику комунального некомерційного підприємства «Чорноострівська лікарня Чорноострівської селищної ради» зібрались працівники медичної галузі Чорноострівської громади. Всіх присутніх привітав  лікар  з золотими руками, хірург та селищний голова Михайло Семенович Дзісь. Кращим з кращих були вручені грамоти селищної ради.

До вітань доєднались генеральний директор ТОВ «Волочиськ-Агро» агропромхолдингу «Астарта» – Володимир Іванович Турчинець та помічник народного депутата України Сергія Лабазюка – Олександр Попіль.

Свій мистецький дарунок медичним працівникам подарував народний аматорський ансамбль української пісні «Чорноострівчанка»

Всім присутнім подякували за хорошу роботу Євген Олександрович Басараба – директор комунального некомерційного підприємства «Чорноострівська лікарня Чорноострівської селищної ради» та Вероніка Олександрівна Тарашевська – в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради».

Щиро дякуєм Вам  за сумління

І за лікарську справу святу.

Побажаєм, було щоб терпіння

І в житті було місце добру.

Щоби вдячність відчули й повагу,

Щоб ніколи не знали біди.

Хай здоров’я та добра наснага

Збережуться на довгі роки.