Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Дата: 29.05.2020 14:53

Фото без описуЩиро вітаємо вас із святом завершення навчального року – Останнім дзвоником!

В цьому році цей день проходить для всіх незвично – без шкільних святкових лінійок, стрічок та далеко один від одного. Але слід порадіти тому, що ми змогли подолати всі труднощі, з успіхом завершити цей навчальний рік дистанційно та зберегти своє здоров’я.

Попереду пора канікул, під час яких дітям слід набратися духовних та фізичних сил до наступного навчального року, щоб і надалі з легкістю досягати нових вершин.

Випускникам бажаємо успіхів в опануванні нових знань, виважено обрати цікаву для себе професію на все життя. Реалізувати свої ідеї та завжди досягати поставлених перед собою цілей.

Вчителям та батькам – мудрості, терпіння і віри в своїх дітей.

Вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника, із закінченням непростого навчального 2019-2020 року.

Міцного всім здоров’я! Зі святом!

Чорноострівський селищний голова                                                       Михайло Дзісь

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого

комітету Чорноострівської селищної ради