Дорогі наші медичні сестри!

Дата: 12.05.2020 16:17

Фото без описуУ цей день я радий привітати вас з професійним святом і сердечно подякувати за вашу важливу і гідну працю. Ви – добрі ангели в білих халатах, рятівниці людського здоров'я. Таку професію може вибрати тільки по-справжньому добра, чуйна, уважна до чужої біди людина.

Медична та освітянська галузі є пріоритетними напрямками роботи Чорноострівської селищної ради. Ви є працівниками комунальних підприємств охорони здоров’я, які ми зберегли і на даний час прикладаємо максимум зусиль для того, щоб кожен з вас мав гідну роботу, а жителі громади - можливість лікуватися в  майже домашніх умовах, які ви створюєте своєю працею, відданістю та відношенням до людей.

Так нехай же і вам в повсякденному житті зустрічаються тільки такі ж душевні люди. Хочу побажати спокою в такій нелегкій праці, терпіння, уважного і відповідального ставлення до своєї справи, завжди чути щиру подяку за свою нелегку працю. Нехай все те добро, яке ви робите кожен день, повертається до вас посмішками близьких, несподіваними подарунками долі та нескінченними щасливими моментами!

З повагою

Чорноострівський селищний голова                                        Михайло ДЗІСЬ