Дата: 22.04.2020 10:12

Фото без описуВідповідно до Постанови Кабiнетy Міністрів України  №211 від  11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами та доповненнями, протоколу №5 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 19 березня 2020 року, в умовах дії обмежень функціонування громадського транспорту Чорноострівським селищним головою було прийнято розпорядження від 20 березня № 33  «Про використання шкільного автобуса» для злагодженої роботи медичного персоналу та безперебійного прийому громадян закладами охорони здоров’я, зокрема, Чорноострівської громади.

Працівники ХСЕМД (швидка допомога), міських, районних, обласних закладів охорони здоров’я також мають можливість доїжджати  до місця роботи та в зворотньому напрямку  шкільним автобусом Чорноострівської громади.

Ваша праця та самовідданість вернуться вам сторицею. Міцного здоров’я вам та терпіння, а родинам злагоди, благополуччя та достатку.