З турботою про Вас!

Дата: 17.04.2020 13:35

З метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливої категорії населення у період карантину, в зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 на 41 позачерговій сесії Чорноострівської селищної ради від 09.04.2020 року депутатами прийнято рішення про виділення коштів 120 тис. грн. на придбання продуктових наборів.

Чорноострівською селищною радою було придбано 685 продуктових наборів та роздано для громадян з числа осіб старше 80 років; одиноких; сімей з дітьми, які знаходяться в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Чорноострівській селищній раді; інвалідів з числа одиноких, які перебувають на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування; особам з обмеженими фізичними можливостями (візочникам); прийомній сім’ї та дитячим будинкам сімейного типу.