Шановні  берегині родинного багаття, прекрасні мешканки Чорноострівської громади!

Дата: 07.03.2020 20:45

Фото без описуЩиро вітаю Вас зі святом жіночності та краси – 8 березня!
Кожного року з приходом весни ми вклоняємося не тільки перед чарівністю, а й перед майстерністю, волею та характером наших жінок.
Дякуємо усім Вам за підтримку, надійну опору, готовність стати пліч-о-пліч і у сімейному, і у суспільному житті нашої громади. Ви слугуєте прикладом відповідального ставлення до справи, створюєте духовні і матеріальні блага, з-поміж Вас – керівники та працівники колективів, установ, підприємці, громадські активісти, волонтери, захисники довкілля, доброчинці, які роблять наше життя кращим.
Бажаю усім миру, міцного здоров’я, наснаги і терпіння, постійного відчуття вірності обраного в житті шляху!
З повагою,

Чорноострівський селищний голова                                                                    Михайло ДЗІСЬ