«Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки»

Дата: 20.02.2020 16:50

Фото без описуЇх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.  Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

20 лютого в Чорному Острові віддали шану пам’яті Героям небесної Сотні. В літературно-публіцистично- музичній виставі за участі учнів Чорноострівського НВК, дитячої музичної школи, народного аматорського ансамблю української пісні «Чорноострівчанка»  Чорноострівського МБК та Центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради.  Зі словами пам’яті до присутніх звернувся Чорноострівський селищний голова М.С.Дзісь.

Всі присутні покласти квіти та лампадки до пам’ятного знаку «Героям  Небесної сотні та захисникам України».