Дата: 11.02.2020 16:57

Фото без описуМіністерство та Комітет цифрової трансформації України запускає національну онлайн-платформу з цифровою грамотністю, яка є доступною в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички. Сучасна форма навчання – освітні серіали за участю експертів та українських зірок. На платформі доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і освітній серіал для батьків «Онлайн-безпека для дітей» Протягом 2020 року на онлайн-платформі з’являтимуться нові освітні серіали.