"Ми прийшли в цей світ, щоб допомагати один одному в нашій подорожі по життю"

Дата: 23.01.2020 12:03

Фото без опису

На благодійних заходах  Хмельниччини збирають кошти на лікування  маленького Дмитрика Шелудька.

Дворічного малюка підкосила страшна і дуже рідкісна хвороба, тож він потребує термінового дороговартісного лікування за кордоном. На жаль, сума коштів, що пот­рібна на лікування, для родини Дмитрика занадто велика, а тому вони змушені були звернутися до небайдужих громадян по допомогу. Долучитися до цієї благородної місії вирішила і Чорноострівська ОТГ.   У період новорічно-різдвяних святкувань, закладами культури Чорноострівської селищної ради була проведена «Благодійна коляда» на підтримку Дмитрика Шелудька. Усі кошти, які зібрали під час коляди, були перераховані на рахунок родині Дмитрика. Щира подяка  всім, хто долучився до збору коштів.

«Добра людина не та, яка мріє робити добро, а та, яка робить певні кроки в цьому напрямку»

Добрі люди, приєднуйтесь! Кого тягне до благодійності серце!!!