Метелики в крижаних панцирах

Дата: 21.01.2020 11:19

Саме під такою назвою в Чорному Острові відбулась презентація книги видатної подільської поетеси, прозаїка та журналіста Оксани Радушинської «Метелики в крижаних панцирах». Особлива книга для особливих людейсаме під таким девізом обласна бібліотека для дітей ім.. Т.Г.Шевченка за сприяння українського культурного фонду презентувала аудіо книгу для дітей з особливими потребами. Питання дружби, першого кохання, непростих взаємин батьків та дітей, споживацького відношення до життяосновні лінії сюжету даного твору. Презентація книги перепліталась з пісковою анімацією, уривками аудіо книги, піснями. Зал на одному подиху та затамовано слухав  Оксану Радушинську та співрозмовників. Окрема подяка центральній бібліотеці Чорноострівської селищної ради (директор Ю. Саянок) та Чорноострівському НВК (директор Островська О.С.)